1.HMNL 21.kolo
Makarska, gradska dvorana, gledatelja 300
suci: Saša Tomić, Nikola Jelić, Miloslav Šimac, Damir Jokić

Novo Vrijeme Apfel – Square 6:1 (3:0)
strijelci: 1:0 Eduardo Farias de Souza 10′, 2:0 Nejc Hozjan 11′, 3:0 Eduardo Farias de Souza 18′, 4:0 Mate Vuković 25′, 5:0 Vlado Andrijašević 29′, 5:1 Marko Kuraja 35′, 6:1 Sven Horvath 38′

Novo Vrijeme Apfel: Elvis Perković, Filip Bašković, Mate Vuković, Ivan Buljna, Nejz Hozjan, Toni Pašalić, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Vlado Andrijašević, Sven Horvath Trener: Teo Strunje
Square: Zoran Primić, Alen Turuk, Borna Tikvica, Marijan Tunjić, Adriano Darrer, Marko Kuraja, Maro Đuraš, Antonio Konsuo, Antun Bačić, Adrijan Micevski, Ante Daničić Trener: Mato Cvjetković

Nakon pobjede u utorak protiv Uspinjače u Zagrebu, Novo Vrijeme Apfel u svim segmentima igre večeras je deklasiralo dubrovački Square. U uvodnih desetak minuta igralo se bez pogodaka, al u dvije minute već 2:0, prvo odlični Brazilac Dudu s  osam metara  pogađa gornji desni kut, nevjerojanto kuda je ta lopta prošla. Nakon čega je za 2:0 pogodio Nejc Hozjan. Do kraja prvog dijela  Apfelovci povećavaju prednost i to ponovno preko Dudua, koji  je u letu sjajnim pogotkom postavio za 3:0. U drugom dijelu na 4:0 povisuje Mate Vuković, a udarac Hozjana pogađa Andrijaševića koji skreće loptu u gol za 5:0. Na golmana igrača Novog Vremena  Kuraja smanjuje na 5:1. Sven Horvath zabija za  konačnih 6:1 s svoje polovice. U zadnjem kolu Novo Vrijeme Apfel gostuje u Vrgorcu, a najvjerojantije  će u doigravanje s pozicije 4, jer šanse da Albiona Potpićan pobjedi Futsal Dinamo su minimalne, a  protivnika u četvrtfinalu  će saznati nakon slavonskog derbija između Osijeka i Broda. U ovoj utakmici trener Strunje nije imao na raspolaganju Duju Bajrušovića, Igora Osredkara i Vedrana Kazazića.
21. KOLO: Alumnus – Uspinjača 2:7, Novo Vrijeme Apfel – Square 6:1, Albona-Potpićan 98 – Vrgorac, Nacional Zagreb – Futsal Dinamo 5:0, Brod 035 – Split Tommy 1:6