TUČEPSKI JADRAN UVJERLJIVO PORAZIO SUPETARSKI

1.Županijska liga 22.  kolo
Tučepi, Igralište Slatina. Gledatelja 70.
suci: Paško Mandić, Ante Terzić, Ante Lujan Kujundžić

JADRAN (T) – JADRAN (S) 6:1 (2:0)
Strijelci: Pinjuh u 15. i 79., Radić u 30., Ereš u 75., Bušelić u 56. i Matešan u 65. za Jadran (T), a Matulić u 88. minuti za Jadran (S).
Jadran: Puharić, Urlić (od 59. Matešan), Ljubić, Pinjuh, Marko Vidić, Šalinović, Ribičić (od 53. Bušelić), Đoja, Rašić, Radić (od 66. Tomaš), Ereš.
Jadran (S): Alač, Matulić, Ukić, Buljan, Parač,Sekulović, Poštenjak, Marinović, Jakšić (OD 64. Omerović), Peša, Pjerotić.

S pola duzine golove ispratili su Tučepljani znatno oslabljeni sastav Supetrana. Ali, i trener Karabatić je priliku dao mladim snagama, tek u drugom dijelu su npr. u igru ušli Bušelić i Matešan. Jadran je postigao 6 golova, mogao je i znatno više, naročito u prvom poluvremenu. Nakon 2:0 vrlo brzo je prednost podebljana, baš su Bušelić i Matešan zatresli mrežu, lijepe golove dao je Pinjuh. Poseban pljesak dobio je 16.godišnji Duje Tomaš nakon ulaska u igru zadnjih 25 minuta. Imao je Tomaš nekoliko lijepih poteza i pokazao da traži još prilika u završnici sezone. Supetrani su promašili poklonjeni 11-terac u 80. minuti (Marinović stativa), ali je u 88. Matulić iz daljine iznenadio do tada sigurnog Puharića i postigao počasni gol za Bračane.

rezultati 22. kola: Vinjani – Glavice 3:0 [ Pejić 49′, Bago 80′, Krištić 88′ ], Omladinac – GOŠK 0:4 [ Bonacin 33′ i 43′ ( oba 11m ), Andrić 76′, Duvnjak 80′ ], Mladost P – Urania 1:2 [ Grabovac 25′ / Zebić 52′, Pejković59′(11m)], Mračaj – Mosor 3:0 [ Jurić 3′, P Biočić 25′ , Polić 34′], Sloga – Uskok 2:0 [ Katić 32′, 90′ ], Postira Sardi – Jadran KS 1:0 [ Bajić55′ ], Jadran T – Jadran S 6:1 [ Radić 3′, Pinjuh15′,79′,Bušelić 59′,Matešan 65′,Ereš75′ / Matulić 89′ ]